2018-2019

Bantam Girls

Winner - Huntley Curling Club
        Katrina Frlan
        Erika Wainwright 
        Isabelle McLean
        Lauren Norman
        Samantha Wall (alt)

 Runner-up - Granite Curling Club

         Sarah Adair
         Zoe McNeil
         Lily Sue-Ping
         Lukia Muzyka

Centennial Mary McGuire

Centennial

Winner - Baie d’Urfe Curling Club

        Pat Guppy

        Debbie Johnson

        Susan Bartlett

        Valerie Bryan  

Runner-up - Metcalfe Curling Club

        Sharon Clarke

        Michele Cochrane

        Anne Craig

        Anne Davis

Mary McGuire

Winner - Pointe Claire Curling Club

        J.C. Tremblay

        Diane Martin

        Sue Gibson

        Pat Denis-Boyer

Runner-up - Granite Curling Club

        Louise Lafleur

        Margaret Sommerville

        Patricia Dowe

        Diane Lavery

Debutantes

Winner - Hudson Whitlock Curling Club

        Jennifer Mohr

        ShannonScuffel

         AndreaHughes

        Dina Mattel   

Runner-up - Hudson Whitlock Curling Club

       Kathy Ware

       Heather Coleman

       Mary Soodeen

       Marcelle McPhaden   

District 2 Challenge

Winner - Ottawa Hunt Curling Club

       Diana Favel

       Sheryl Dobenko

       Jennifer Langley

       Sheila Rogers

Runner-up - Granite Curling Club

        Maureen Broder

        Heather Dufault

        Dee Jenkins

        Brenda Barnett

Consolation

Winner - Carleton Heights Curling Club

      Wendy Statham

      Louise Paynter

      Linda Harris

      Jill Heinbuch-Leduc

Runner-up - City View Curling Club

        Sarah Fletcher

        Taylor Johansen

        Jacqui Lavoie

        Pam Carstens

Lady Tweedsmuir

Winner - City View Curling Club                           

      Sarah Fletcher            Sheila Rogers        

      Taylor Johansen         Deb Snell                

      Vivian Chung              Jane Everden        

      Jacqui Lavoie              Tracy Shields         

Runner-up - Glenmore Curling Club

         Nancy Harvey              Gail Moorcroft

         Joan Gartner                Sandra Price

         Melanie James             Linn Cecilie Siyverson

         Chantal Hutchiso         Kim Harper

McCallum Filly & Hamilton Shield

McCallum Filly

Winner - RCN Navy Curling Club

       Marianne Winchester

       Carolyn Fenwick

       Katie Kelly
       Rachel Burbick

Runner-up - Lacolle Curling Club

       Sylvie Poulin

       Lyne Rock

       Linda Yelle

       Marguerite van der Meer

Hamilton Shield

Winner - Huntingdon Curling Club Composite

       Stacey Patenaude

       Amanda Farquar

       Karine Lettre
       Danielle Gribbin

Runner-up - The R.A. Curling Club

       Charlene Acres

       Phyllis Odenbach-Sutton

       Nicole Danis-Ziebarth

       Tonya Shortill

St. George

Stanley Gauthier

Stanley

Winner - Royal Canadian Navy Curling Club

      Carolyn Fenwick

      Sarah Taylor

      Katie Kelly

      Rachel Burdick

Runner-up - Alexandria Curling Club

         Angela Cullen  

         Kelly Lynch

         Paula Lavery

         Heidi MacRae

Gauthier

Winner - Carleton Heights Curling Club

       DianaMalenica

       Laura McHutchon

       Jill Heinbuch-Leduc

      Wendy McEvoy

Runner-up - Smiths Falls Curling Club

         Karen Leroux

         Kathy Murphy

         Erin Fernhout

         Laurie Gwynne

Winner - Lachine 1

       Kathy McShane

      Heather Aldridge

      Jean Stuart

      Elizabeth Verge

Runner-up Pointe Claire 2 

         Anne Marie Flood

         Lynn Priestly

         Denise Dodds

         Ellen Arnold.

LCA Evening Ladies Gillies-Wallingford

LCA Evening Ladies

District 1 Winner - Pointe Claire Curling Club

         Joyce Schoepp

         Anne-Marie Flood
         Judith Woodsworth

         Noreen Lavallée  

District 2 Winner Buckingham Curling Club

     Julie St-Lauren

     Lucie Veilleux

     France Riopel

     Lucienne Boucher

Gilllies-Wallingford

District 1 Winner Town of Mount Royal Curling Club

      Wendy Klacko

      Ginette Robillard

      Gail Steel

      Karen Martel  

District 2 Winner - North Grenville

         Linda Godwin

         Doreen O'Sullivan

         Karen Achitson

        Sandy Hobbs